Zeelenberg wordt groter -

Nieuwe collega's in team Werving & Selectie

Wij inspireren, adviseren en faciliteren mensen en organisaties om het beste uit zichzelf te halen!

Bij Zeelenberg stellen we alles in het werk om tot een goede match te komen. Ons uitgangspunt is dat wij samen de best passende kandidaat gaan kiezen. Persoonlijkheid, drijfveren en ambities van kandidaten spelen een cruciale rol in het maken van de match. Past de persoon helemaal bij de specifieke context van deze organisatie en functie én is er een klik? We werken aan uiteenlopende werving- en selectieopdrachten binnen de publieke sector.

Ons team Werving & Selectie is behoorlijk gegroeid. We verwelkomen Josanne Algera, Raymond Kroek en Bea Halewijn. En op 1 mei is ook Wouter Nijland weer terug bij Zeelenberg als adviseur bij ons team!

hashtaggemeente hashtagwervingenselectie hashtagzeelenberg hashtagmensenmakenhetverschil

Werken bij UMON 2

Werken bij één van onze bureaus?

Meer vacatures Heb je vragen over onze manier van werken, of wil je eens kennismaken? We brengen je graag in contact met de juiste collega! Neem contact op